Gritti, to najnowsza marka dostępna w perfumeriach Mon Credo. Marka powstała we Włoszech w 2010 roku i obecnie ma na swoim koncie aż 48 kompozycji zapachowych. Dziś przygotowałem dla Was recenzję zapachu z moim ulubionym oudem w roli głównej.

Niepowtarzalne, wyniosłe, luksusowe połączenie wyselekcjonowanych składników. Poznaj świat, w którym tajemnica spotyka tradycję. Nowe harmonie, które tworzą urokliwe opowieści. Oud Reale jest wyjątkowo bogaty, ale jest to także kompozycja, którą można nosić na co dzień. Oud deklaruje swoją królewskość w spotkaniu z egzotycznymi nutami i cennymi kwiatami, a żywy akcent imbiru i zielonej cytryny podkreśla wyjątkowy charakter tych perfum. – informacja prasowa Mon Credo

Oud Reale to kompozycja składająca się z takich nut zapachowych jak: imbir, różowy pieprz, wetyweria, cytryna, jaśmin, oud, piżmo, wanilia oraz balsamy copahu i gurjan. Otwarcie zapachu należy do oudu oraz imbiru i różowego pieprzu. Dostajemy drzewny i intensywny zapach z lekko suchą nutą wetywerii. W tle można wyczuć delikatną wanilię spoczywającą na miękkim piżmie. Oud Reale to niesamowicie drzewny i aromatyczny zapach, momentami pudrowy. Jestem zachwycony i pewny tego, że ten zapach będzie moim numerem jeden w pierwszych dniach jesieni.

Parametry zapachu są na bardzo wysokim poziomie. Zazwyczaj kompozycje z oudem w składzie są silne i trwałe. Tak też jest tym razem. Oud Reale utrzymuje się na skórze do 15 godzin, a projekcja zapachu zadowoli wszystkich fanów silnych kompozycji zapachowych.

https://www.moncredo.pl/

(Wszystkich wyświetleń 59, z czego 1 w dniu dzisiejszym)