Od pewnego czasu, regularnie bywam w stolicy naszego kraju. Tam często pracuję i wykonuję drobne zlecenia, więc bardzo często zatrzymuję się tam na dłużej. Niestety moje obowiązki i warunki pracy nie pozwalają mi na przygotowywanie czasochłonnych posiłków dlatego poszukiwałem ciekawej alternatywy.

Dietetyczny catering od razu przykuł moją uwagę swoją bogatą ofertą i rozsądnymi cenami. Mogłem wybrać jaka dieta najbardziej mnie interesuje, a dla najbardziej wybrednych są dostępne konsultacje z dietetykiem.


Apet’eat to naturalny sposób na zdrową i szczupłą sylwetkę!

Zbilansowany catering to ogromna oszczędność czasu! Nie muszę robić zakupów, gotować, a potem jeszcze sprzątać. To również oszczędność pieniędzy potrzebnych na zakup produktów. Wiele diet wymaga różnorodnych produktów, które po zakupie nie przydają nam się do innych dań.

Dzięki temu możesz zadbać o regularność posiłków, a jednocześnie nie będziesz narażony na różne żywieniowe pokusy, znajdujące się na sklepowych półkach.


Efekty diety

Jeśli oprócz zaoszczędzonego czasu, chcielibyście również zrzucić kilka zbędnych kilogramów wystarczy zastosować się do kilku zasad, które odpowiednio stosowane, pozwolą wam dojść do idealnej wagi.
Po pierwsze nie podjadaj pomiędzy posiłkami. Podjadanie to dodatkowe kalorie, a Twoja dieta będzie dopracowana co do jednej kalorii, dlatego podjadanie nie jest mile widziane.
Jedz o wyznaczonych porach, najlepiej z 3 godzinnym odstepem pomiędzy kolejnymi posiłkami. Regularnie jedzone posiłki pomogą poprawić Twój metabolizm. Pij również dużo wody. Najlepiej do 2 litrów dziennie. Do tego idealna też będzie niesłodzona, zielona herbata. Unikaj również alkoholu, który jest bardzo kaloryczny.

Nie dodawaj soli do otrzymanych posiłków. Posiłki jedz powoli i nie pomijaj żadnego z nich, nawet jeśli nie odczuwasz głodu. Aktywność fizyczna jest również mile wskazana.


Dowóz gratis!

Warszawa to również miasto stosunkowo drogie. Dlatego w trosce o finanse klientów Apet’eat nasza dieta z dostawą jest dostarczana bez dodatkowych opłat za dowóz na terenie miasta stołecznego Warszawa. Nie dość, że zaoszczędzisz swój cenny czas, który musiałbyś przeznaczyć na gotowanie i robienie zakupów, to jeszcze dostaniesz gotowy zestaw pysznych posiłków każdego dnia pod drzwi Twojego domu (lub pod wskazany adres pracy czy szkoły). Nasze posiłki możesz bez problemu zabrać ze sobą i cieszyć się nimi w dowolnym miejscu! Dostawy realizowane są w godzinach 4:00 – 10:00. Wystarczy, że podasz 2-godzinny przedział czasowy, a pod Twoimi drzwiami codziennie znajdzie się pyszny catering dietetyczny Apet’eat!

Podsumowując, dieta pudełkowa jest oszczędnością czasu i pieniędzy. Tym samym dbamy, aby nasz organizm otrzymał dokładnie takie składniki odżywcze jakich potrzebuje. Jeśli jeszcze nie jesteście zdecydowani na tego typu dietę, to polecam Wam jednodniowy test posiłków, który możecie zamówić już za 45 zł za pięć posiłków na apeteat.pl 

Apet’eat to również bardzo smaczne posiłki, dlatego nie musicie się obawiać, że Wasza dieta nie będzie Wam smakować. Najwyższej jakości produkty są wyczuwalne już od pierwszego dania. Dieta może być smaczna!

(Wszystkich wyświetleń 51, z czego 1 w dniu dzisiejszym)