W 2014 roku londyńscy przedsiębiorcy Konstantin Glasmacher i Ash Huzenlaub założyli markę Commodity jako międzynarodowy projekt lifestylowy. W ofercie marki znajdują się takie produkty jak perfumy, świece oraz mydła zapachowe. Produkty Commodity są dostępne w ponad 30 krajach za pośrednictwem prestiżowych sprzedawców i oficjalnej platformy Commodity.

W Commodity, zapaleni artyści i znakomici przedsiębiorcy spotykają się na równych zasadach, aby tworzyć i wprowadzać innowacyjne produkty premium. Rezultaty to produkty do ciała i domu, które dają możliwość wyrażenia siebie i poprawy stylu życia.


The Book

Stworzony przez perfumiarza Ketrin Leka, Commodity Book inspirowany jest wspaniałymi powieściami Hemingwaya i Fitzgeralda. Commodity Book to ekscytująca mieszanka eukaliptusa i drzewa sandałowego z wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji. To świeży i drzewny zapach, który uwielbiają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Kompozycja Book jest częścią Czarnej Kolekcji Commodity, która zawiera złożone, intensywne i nastrojowe zapachy.

„Moje najcenniejsze wspomnienia z dzieciństwa, kreowały się w bibliotece, w której znajdowały się książki, które tworzyły świat cudów i eksploracji. Obecnie, żyjąc w świecie technologicznym wypełnionym iPadami, Commodity Book przenosi Cię do Biblioteki Publicznej w Nowym Jorku, aby odzyskać doświadczenie tego co było kiedyś, przewracając strony i wdychając zapach suchego papieru mieszając się z otwartym świeżym powietrzem. Jaka jest Twoja historia?” – Ketrin Leka

Commodity Book nie przypomina zapachu książek zalegających na regałach, to raczej zapach świeżych stron kolorowych magazynów. Zapach otwierają nuty ogórka i drzewa ze słodszą nutą bergamotki. To bardzo świeży i orzeźwiający zapach, a najciekawsze jest w nim to, że w swoim składzie nie zawiera nut cytrusowych. Commodity Book to zapach unisex. Utrzymuje się na skórze do 12 godzin i daje uczucie świeżości, czystości i wyrafinowania.


Zestaw

Limitowana edycja kolekcji zapachów Commodity. W zestawie znajdują się zapachy unisex z kolekcji Commodity’s Black Collection. To złożone i wyjątkowo pociągające, silne zapachy.

Whisky to ciepły i korzenny zapach inspirowany amerykańskimi beczkami po bourbonie i rzadkimi irlandzkimi whisky. Warstwy mahoniu, dębu, szałwi i cynamonu tworzą tę głęboką mieszankę.

Book to świeży i lekki zapach, ekscytująca mieszanka ogórka.

Moss to rześki i ziemisty zapach, który oddaje równowagę pomiędzy świeżymi, chłodnymi zieleniami i piżmową ziemią.

Wool jest ciepłym i korzennym zapachem, który ma akcenty wanilii Bourbon i haitańskiej wetiwerii.

Gin to świeży i drzewny zapach składający się z rzadkiej mieszanki drewna, eukaliptusa i drzewa sandałowego.


Świeca

Świece są ręcznie robione z fachową precyzją. Łączą one naturalnie otrzymywany wosk na bazie soi z doskonałymi zapachami otrzymywanymi przy użyciu najlepszych surowców. Rezultat: luksusowy domowy zapach z pięknym, ciepłym płomieniem Czas palenia: 60 godzin.

Każda świeca zawiera unikatową sygnaturę zapachową, która napełnia przestrzeń, w której mieszkamy, światłem, ciepłem i zapachem czegoś nowego. W składzie Commodity Leather nie korzysta z prawdziwej skóry, ale wykorzystuje najlepsze naturalne surowce. Ten bogaty i aromatyczny zapach przywołuje nie tylko zmysłowe aromaty nowej skóry, ale także fakturę, giętkość i surową seksowność.

Produkty marki Commodity to przede wszystkim bardzo dobra jakość i minimalistyczny design wpasowujący się w moją ulubioną kolorystykę. Myślę, że ciekawe rozwiązania które oferuje marka i idee jakie za tym podążają pozwolą marce Commodity jeszcze przez długi czas pozostać na rynku.

(Wszystkich wyświetleń 695, z czego 1 w dniu dzisiejszym)