Angelo Caroli to włoska marka niszowych perfum, która powstała na początku 2016 roku. Obecnie marka ma na swoim koncie 14 kompozycji, składajacych się na trzy kolekcje zapachów: regularna linia All Fragrances, Black Collection i Colorfull Collection.

Incenso Indiano to wyjątkowy zapach, który otwierają nuty wanilii, żywicy i kadzidła. Balsamiczno drzewna kompozycja to olfaktoryczna podróż przez dymne i aromatyczne nuty zapachowe. Jeśli jesteście fanami kadzidlanych zapachów, to warto sprawdzić tę pozycję. Otrzymujemy tu sporą dawkę nut żywicy, w lekkim pudrowym wydaniu. Drugi etap zapachu należy do jagody jałowca, cyprysu i skóry. Incense Indiano zamienia się wtedy w leśną i ciepłą, skórzaną aurę, która nie opuszcza nas już do samego końca trwania projekcji zapachu.

Parametry Incense Indiano są bardzo dobre. Tak jak w przypadku większości kadzidlanych zapachów, mamy do czynienia z wysoką projekcją. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 10 godzin. Szklane flakony z linii colorfull collection zostały ozdobione skórzanym materiałem oraz złotą tabliczką z nazwą zapachu. Całość spoczywa w eleganckim czarnym pudełku.

(Wszystkich wyświetleń 80, z czego 1 w dniu dzisiejszym)