The Art Nouveau Collection to ekskluzywna gama pięciu zapachów od Alexandre.J. inspirowana sztuką secesyjną.

Chrząszcz ulokowany w ornamencie flakonu nawiązuje do używanego w secesyjnej biżuterii motywu, który zresztą powrócił do współczesnej mody. Pozornie skromny, a jednocześnie bardzo misterny i złożony detal, jest elementem wyjątkowo przykuwającym uwagę. Właśnie złożoność tego motywu zainspirowała twórcę kompozycji, w której pojawiają się owoce (bergamotka, malina), przyprawy (gałka muszkatołowa, chili), drzewne akcenty (paczula), kadzidło, orzech oraz piżmo, tworzące zaskakujące kontrasty pikantnych, orzeźwiających i dymnych akordów. – Mon Credo

Black Beetle to świeża korzenna kompozycja, w której znajdziemy gałkę muszkatołową, kadzidło, bergamotkę, malinę, paczulę oraz papryczkę chili. Otwarcie zapachu to ciekawa i leśna mieszanka ziemistej paczuli i aromatycznej gałki muszkatołowej. Całość jest skąpana w ciężkim i gęstym kadzidle. W kolejnym etapie pojawiają się również lekko owocowe akcenty w tym lekko cierpka malina, która zdecydowanie ożywia zapach. Zapach jest trwały i ma wspaniałą projekcję. Osobiście jestem fanem takich leśno-aromatycznych zapachów z mocną ziemistą nutą paczuli. Marka Alexandre.J przyzwyczaiła mnie już do wysokiej jakości swoich zapachów, a kolekcja The Art Nouveau to dowód na to, że są w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o parametry zapachów.

Black Beetle to zapach, który mieści się w pięknym szklanym flakonie z licznymi zdobieniami i ornamentem z tytułowym chrząszczem. Całość spoczywa w eleganckiej szkatułce. Dbałość o każdy szczegół w tej kolekcji zasługuje na wielkie wyróżnienie.

Zapachy marki Alexandre.J znajdziecie w perfumeriach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 61, z czego 1 w dniu dzisiejszym)