Anima Mundi to szwajcarska marka tworząca niszowe perfumy. Projekt powstał w 2017 roku i jak dotąd swojej premiery doczekało się aż 7 kompozycji zapachowych. Wszystkie kompozycje dla marki stworzył Andrea (Thero) Casotti.

Triskell to aromatyczno-ziołowa kompozycja, która otwiera się nutami kolendry, dzięgielu i cedru. Po kilku chwilach dostajemy również mieszankę balsamu kanadyjskiego oraz jagody, która dodaje lekkiej słodyczy. Jest to jedna z tych kompozycji, które wspaniale rozwijają się na skórze i zdecydowanie jest to zapach wielowarstwowy. Moim ulubionym momentem jest tutaj mieszanka piżma, cedru i bergamotki z balsamem kanadyjskim. Wspaniałe i aromatyczne doznania. Triskell nie należy do kompozycji, którą można łatwo zaszufladkować. Jest to niesamowicie ciekawy zapach z pięknym leśnym obliczem.

Parametry zapachu jak przystało na markę Anima Mundi są na najwyższym poziomie. Projekcja jest celująca, a trwałość oceniam na 12 godzin. Triskell to kompozycja wielowarstwowa, dlatego sprawdzi się o każdej porze roku. Jestem przekonany, że w chłodniejszym sezonie zapach ukaże ciepłe i miękkie oblicze piżma w połączeniu z nutami drzewnymi.

Anima Mundi

(Wszystkich wyświetleń 120, z czego 1 w dniu dzisiejszym)