Aqualis czyli równowaga pomiędzy perfumami, a jaźnią 

Pochodząca z Londynu marka Aqualis od 4 lat rozwija się prężnie w świecie luksusowych perfum. Założycielką marki jest Steyn Grobler. Jak dotąd ukazało się aż 10 kompozycji zapachowych, które są połączeniem najwyższej jakości składników i pasji do tworzenia nowoczesnych i intrygujących zapachów.

Kalahari

Kalahari to ciepły i przytulny zapach wanilii, tonki i skóry. Otwarcie wita nas żywicznym aromatem benzoesu, kadzidła, wetywerii oraz wanilii. W tle odczuwalne są ostre akordy rumu z lekką domieszką róży. W kolejnym etapie zapach nabiera ciekawego charakteru dzięki malinie i szafranowi. Zaczynamy odczuwać delikatną słodycz, choć zapach nadal jest ciepły i spokojny. Kalahari to idealny otulacz w chłodne dni. Pokochają go fani waniliowych zapachów i orientu. To spacer po rozgrzanej pustyni z koszem pełnym aromatycznych przypraw.

Origin

Origin to ciekawa kompozycja składająca się z takich nut zapachowych jak wanilia, róża, egipski jaśmin, paczula i papirus. Zapach otwiera ciekawe połączenie paczuli i jaśminu, pojawia się lekka słodycz choć jest ona świeża i otulona ciekawą bazą z papirusu. Każdy kto zna i kocha ten składnik będzie wiedział o czym piszę. Kompozycja zdecydowanie dla fanów paczuli w świeżym wydaniu z lekką bazą słodkiego jaśminu i róży. Ciekawy, świeży uniseks.

(Wszystkich wyświetleń 30, z czego 1 w dniu dzisiejszym)