Astrophil & Stella to włoska marka niszowych perfum. Projekt istnieje od 2020 roku i jak dotąd posiada 6 kompozycji zapachowych. Perfumy powstały przy współpracy z takimi twórcami jak Cécile Zarokian, Luca Maffei, Bertrand Duchaufour i Chris Maurice. Amberlievable to drzewna kompozycja z dużą ilością ambry i żywic. Twórcą zapachu jest Luca Maffei.

Kompozycję otwierają intensywne nuty ciepłej ambry oraz żywic. W tle pojawia się wanilia i ylang ylang, które dodają nieco słodyczy, choć jest ona niesamowicie wkomponowana w zapach tak, aby nie rozpraszać zbytnią słodkością. W późniejszym etapie dostajemy coś w rodzaju miksu lekkiej paczuli i nut drzewnych z nutką cytrusów. Zapach zdecydowanie zmienia swoje oblicze, choć pozostaje z nami ambra, która w Amberlievable gra główną rolę.

Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Marka Astrophil & Stella stawia na najwyższą jakość, dlatego ich 50 ml flakony skrywają w sobie moc najwyższej jakości składników. Amberlievable to kompozycja uniseks, choć delikatnie podąża w stronę kobiecą. Panowie lubiący balsamiczne zapachy nie powinni się obawiać charakterystycznego ylang ylang w składzie, gdyż pełni ono wyłącznie rolę lekko kremowej bazy.

Official Website

(Wszystkich wyświetleń 173, z czego 1 w dniu dzisiejszym)