Świat luksusowych i niszowych perfum nie przestaje mnie zaskakiwać. Im bardziej zagłębiam się w tę dziedzinę, tym częściej trafiam na ciekawsze marki oferujące niecodzienne kompozycje i wyjątkowy design.

Atelier des Ors to ekskluzywna marka, nawiązująca do piękna oraz kunsztu złoceń. Jej produkty łączą w sobie zmysłowość i pasję, fascynując i sprawiając, że nie można się im oprzeć. Perfumy Atelier des Ors złożone są z wyrazistych i uzależniających akordów, a każda kreacja wzbogacona jest o luksusowy, złocisty pył.

Rouge Saray to słodko-drzewna kompozycja w której skład wchodzą takie nuty zapachowe jak: daktyle, śliwka, cynamon, paczula, jaśmin, wanilia, balsam peruwiański, drzewo gwajkowe i drzewo sandałowe. Otwarcie zapachu należy do słodkich daktyli w lekko czekoladowym obliczu. Deserowe otwarcie dopełnia śliwka i wanilia. Zapach to niesamowicie głęboka mieszanka, która zabiera nas na wycieczkę po krajach Bliskiego Wschodu. Rouge Saray to aromatyczny, ciepły i ciężki zapach dla fanów jesiennych otulaczy i słodkości.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 10 godzin, a jej projekcja jest silna i z pewnością zadowoli fanów mocniejszych kompozycji. Marka Atelier des Ors ponownie zachwyca tworząc unikatową kompozycję zapachową.

(Wszystkich wyświetleń 654, z czego 1 w dniu dzisiejszym)