Blend Oud to jedna z najpopularniejszych luksusowych marek perfum. Arabscy mistrzowie perfum, postanowili stworzyć projekt, który łączy ze sobą wyszukane surowce, tworząc szlachetne kompozycje zapachowe. Obecnie marka ma na swoim koncie 33 kompozycje, z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku.

Angkor Night to drzewna kompozycja stworzona na bazie jagody jałowca, czerwonych owoców, wanilii i lawendy. Otwarcie zapachu wita nas niesamowitym aromatem jagody jałowca i lawendy. W tle pojawia się delikatna słodycz czerwonych owoców z nutką lekko cierpkiego kwiatu geranium. Zapach o ciekawym leśnym obliczu z każdą kolejną chwila staje się coraz cieplejszy. W kolejnym etapie zaczynają być wyczuwalne wanilia, bursztyn i cyprysik japoński. Kompozycja nie traci swojego leśnego oblicza, ale o ile początkowo ten las jest chłodny, tak w późniejszym etapie staje się rozgrzany i działa kojąco na nasze zmysły. Ostatnim etapem projekcji zapachu jest ciekawa mieszanka labdanum z lekko suchą lawendą.

Kompozycja o bardzo dobrych parametrach. Zapach utrzymuje się na ciele do 8 godzin, a jego projekcja jest bliskoskórna. Angkor Night to zdecydowanie zapach uniseks, który sprawdzi się jesienią i zimą.

Tupai Love to kompozycja w której skład wchodzą takie nuty zapachowe jak: jaśmin, róża, czarny pieprz, wanilia i paczula. Otwarcie zapachu wita nas przyjemną i słodką aurą jaśminu, wanilii i czarnego pieprzu. Zapach jest delikatnie kobiecy i kwiatowy choć już po kilku minutach znacząco się uspakaja, tworząc przytulną żywiczną powłokę na naszej skórze. Kompozycja idealna na jesienne wieczory i zimowe dni.

Uwielbiam kiedy jaśmin przedziera się przez chłodne powietrze zamieniając swoją słodycz w ciekawą i ostrą mieszankę, która każdemu dodaje pewności siebie. Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycja utrzymuje się na skórze do 12 godzin i pozwala nam się cieszyć niesamowitą projekcją. Tupai Love to zapach stworzony dla fanów jaśminowych mocarzy z ciepłą drzewną bazą.

Zapachy marki Blend Oud kupicie w sklepach marki Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 117, z czego 1 w dniu dzisiejszym)