Blend Oud to jedna z najpopularniejszych luksusowych marek perfum. Arabscy mistrzowie perfum, postanowili stworzyć projekt, który łączy ze sobą wyszukane surowce, tworząc szlachetne kompozycje zapachowe. Obecnie marka ma na swoim koncie 33 kompozycje, z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku.


Voyage Collection to zbiór czterech wyjątkowych zapachów, które reprezentują ciekawe i dalekie zakątki naszego świata. Oud Zanzibar to jak sama nazwa wskazuje, podróż do najodleglejszych zakątków wyspy pachnącej cytrusami i pieprzem. Kompozycja o niesamowicie dobrych parametrach i orzeźwiającej mocy, która dodaje energii.

Kompozycję otwierają takie nuty zapachowe jak: melon, magnolia, jaśmin i drzewo sandałowe, które stanowi tu bardzo ważną rolę bazy. Oud Zanzibar to wyrazisty i wyjątkowo świeży zapach. Jedną z głównych ról grają tutaj przyprawy, w tym pieprz, który nadaje całości lekkiej pikanterii, co sprawia, że zapach rozgrzewa nasze zmysły.

Parametry zapachu są na najwyższym poziomie. Projekcja spełni oczekiwania, nawet najbardziej wymagających, a jego trwałość oceniam celująco. Zapach utrzymuje się na skórze do 12 godzin. Kompozycja mieści się w ciekawym, błękitno-turkusowym flakonie. Całość zdobi złota blaszka z nazwą marki i zapachu oraz złoty korek. Flakon spoczywa w eleganckim pudełku.

Hour to nieco cięższy zapach, który jest częścią Original Collection. Główną rolę gra tutaj paczula, która jest bazą w całej kompozycji. Paczula w połączeniu z bursztynem i wanilią tworzą niesamowite doznanie, a ujawniający się małymi krokami ananas i różowy pieprz nadają całości wyjątkowego charakteru.

Muszę przyznać, że Hour to zapach, który jest ciężko opisać, a to dzięki temu, jak wspaniale wszystkie składniki zostały ze sobą połączone. Parametry zapachu, jak na markę Blend Oud przystało, są wspaniałe. Projekcja zapachu jest bardzo wysoka, a jego trwałością możemy się cieszyć do 10 godzin. Piękny metaliczny, złoty flakon spoczywa w eleganckim pudełku.

Zapachy marki Blend Oud są dostępne w butikach stacjonarnych marki Mon Credo oraz w sprzedaży internetowej www.moncredo.pl 

(Wszystkich wyświetleń 272, z czego 1 w dniu dzisiejszym)