Bois 1920 to znana w świecie niszowych perfum włoska marka. Projekt powstał w 2005 roku i jak dotąd stworzono aż 47 kompozycji zapachowych. Dziś chciałbym opisać zapach, który od razu stał się moim jesienno-zimowym klasykiem. Oro 1920 to skórzano-słodka kompozycja z moją ulubiona maliną na czele.

Otwarcie zapachu to mieszanka nut skórzanych i drzewnych, a to wszystko przełamane zostało lekko cierpką maliną i nutami tytoniu. Zapach jest niesamowicie intensywny, a pikanterii dodaje wanilia. Po kilku chwilach coraz bardziej stają się zauważalne nuty tytoniu, który jest tu podany w niesamowicie szlachetnej i aromatycznej odsłonie. Uwielbiam kompozycje, które przyciągają nosy w najbliższym otoczeniu, a Oro zdecydowanie do takich należy. Jest to perfekcyjny zapach na sezon jesienno-zimowy.

Parametry zapachu są rewelacyjne. Są to jedne z najtrwalszych perfum w mojej kolekcji więc zadowolą one przede wszystkim fanów trwałych i mocarnych kompozycji. Marka Bois 1920 we wspaniały sposób oddała hołd takim składnikom jak malina i skóra. Jestem zachwycony i nie mogę doczekać się testów kolejnych zapachów.

Perfumy marki Bois 1920 kupicie w sklepach marki Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 54, z czego 1 w dniu dzisiejszym)