Boucheron czyli od biżuterii do luksusowych perfum

Serpent Boheme to jedno z najnowszych dzieł marki Boucheron. Zapach stworzyła znana w świecie perfum Anne Filipo. W jego składzie mamy takie nuty zapachowe jak mandarynka, czarna porzeczka, jaśmin, róża turecka, paczula, piżmo i drzewo sandałowe.

Kompozycję otwierają kwiatowe nuty, z dużą dawką piżma i lekkim podkładem z paczuli. Całość jest elegancka, wytworna choć bardzo uniwersalna. Po kilku chwilach zaczynamy odczuwać mandarynkę i czarną porzeczkę, które ożywiają zapach tworząc ciekawe połączenie z paczulą. Zapach staje się lekko owocowy i nabiera świeżości.

Parametry zapachu są dobre, choć nie powaliły mnie na kolana. Kompozycja jest bliskoskórna, idealna na wieczory. Serpent Boheme to zapach królowej nocy, pewnej siebie kobiety i kusicielki. Zapach mieści się w pięknym przeźroczystym flakonie o ciekawej fakturze. Całość zwieńcza ozdobny sznureczek i złoty korek. Jeśli kochasz zapachy kobiece, eleganckie i pociągające, lecz uniwersalne i niekontrowersyjne to Serpent Boheme powinien Cię usatysfakcjonować.

Zapach jest dostępny w sklepie internetowym www.beautyboutique.pl

(Wszystkich wyświetleń 342, z czego 1 w dniu dzisiejszym)