Byron parfums to nowa marka w świecie niszowych perfum. Jej założycielem jest Yann Derrienic, który w 2017 roku postanowił dodać swoją cegiełkę w świecie różnorodnych zapachów, tworząc markę opartą na najwyższej jakości składnikach. Obecnie marka ma w swojej ofercie pięć zapachów, a z tego co mi wiadomo, to kolejne są w drodze.

Jedenaście lat temu Yann Derrienic inaczej zwany jako Byron porzucił swoją muzyczną karierę. Perfekcjonistyczny artysta, spragniony nowych doznań, nie mógł oderwać się od tego, co fascynuje go najbardziej: Wyobraźni. Minęły lata zanim artysta wpadł na kolejny sposób wyrażania swojej sztuki. Następnie pojedynczymi krokami zaczął realizować swój plan.

Kiedy przyjrzysz się bliżej kolekcjom Byron, dostrzeżesz wyjątkowe połączenie muzyki i zapachów. Jest to niepodważalny dowód na to, że istnieje związek pomiędzy poszukiwaniem surowców, a harmonią kolorów. Każdy zapach jest skomponowany w formie obrazu. Widzę instrumenty muzyczne jako kolory, zaś kolory utożsamiam z zapachami. Tak powstaje moja pachnąca muzyka.- Byron

Mula Mula, to jedno z najciekawszych dzieł marki Byron. Karmelowo słodki zapach to efekt połączenie takich składników jak: karmel, brzoskwinia, wanilia, czerwone owoce, różowy pieprz i paczula. Zapach otwierają intensywne nuty karmelu oraz brzoskwini. Początkowo całość jest dość przytłaczająca, ale trwa to dosłownie kilkanaście sekund. Kilka chwil później zapach ujawnia swoje prawdziwe oblicze. Ciepłą, intrygującą i przytulną wanilię w akompaniamencie czerwonych owoców, szafranu i brzoskwinią.

Kompozycja ma niesamowicie dobre parametry. Trwałość pozwoli nam się cieszyć zapachem do 12 godzin, a jego projekcja z pewnością nie da nikomu przejść obojętnie obok nas przez długie godziny. Jeśli jesteście fanami słodkich, delikatnie lepkich i seksownych zapachów, to Mula Mula z pewnością pomoże w wyostrzeniu Waszych zmysłów.

(Wszystkich wyświetleń 238, z czego 1 w dniu dzisiejszym)