Marka Chopard powstała na początku XX wieku. Jej założycielem był Louis-Ulysse Chopard, który tworzył jedne z najbardziej popularnych zegarków w tamtych czasach. Jak to bywa w przypadku wielkich marek, z czasem pojawiły się inne produkty. Pod koniec lat 80-tych powstał pierwszy zapach sygnowany logiem Chopard, a do dziś powstało już 85 kompozycji zapachowych. W 2013 roku na rynek został wypuszczony jeden z najpopularniejszych męskich zapachów marki – 1000 Miglia i to jemu chciałbym poświęcić dzisiejszy wpis.

1000 Miglia to zapach niesamowicie męski, choć wbrew temu co widzimy w składzie jest on bardzo świeży i aromatyczny. Lawenda, bergamotka i jagody jałowca tworzą świeżą, lekko leśną aurę, która jest leciutko podsycona skórą i nutą kawy. Zapach jest dosyć prosty, choć na pewno nie nudny i przewidywalny. Cieszę się, że marka Chopard sięga po ciekawe rozwiązania, takie jak użycie nut asfaltu w tym zapachu, lecz nie należy się zrażać wymienionym składem ponieważ ja tego składnika po prostu nie czuję.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin, a jego projekcja jest bliskoskórna. To uniwersalny i klasyczny męski zapach, który pokochają fani trwałych i charakterystycznych kompozycji. Zapachy marki Chopard znajdziecie w sklepie internetowym www.beautyboutique.pl

(Wszystkich wyświetleń 205, z czego 1 w dniu dzisiejszym)