Światowa premiera pierwszych, luksusowych polskich wód perfumowanych odbyła się w Polskim Pawilonie Narodowym, podczas trwania prestiżowych targów CIIE. Linia trzech zapachów została zainspirowana magią muzyki Fryderyka Chopina. Zapachy powstały przy współpracy z laboratorium perfumeryjnym Mo61. Do ich stworzenia zostały użyte wyłącznie najlepsze składniki, tworząc ciekawy i unikalny produkt premium.

Trzy zapachy z linii marki Chopin zostały zainspirowane trzema formami muzycznymi, z których słynął Fryderyk Chopin: preludia, etiudy oraz nokturny. Pierwszy zapach, który trafił w moje ręce to op.25.

Wielowarstwowy i dynamiczny zapach op. 25 został zainspirowany drugim cyklem etiud Fryderyka Chopina. Pikantny, cytrusowy i zmysłowo drzewny zapach to ponadczasowa i klasyczna kompozycja dla mężczyzn.

Kiedy pierwszy raz użyłem tego zapachu poczułem cytrusową mieszankę z wyraźnym, ostrym aromatem pieprzu. Ten utrzymuje się dosyć długo, ale kiedy pojawiają się akordy drzewne zapach tworzy przyjemną i ciepłą aurę, która towarzyszy nam przez długie godziny.

Zapach op. 25 to klasyczna i męska, świeża mieszanka, która idealnie będzie nadawała się na wiosenne dni. Odświeżające cytrusy, w połączeniu z ostrym pieprzem perfekcyjnie współgrają z obecną pogodą, która jest wyjątkowo zmienna.

Flakony, w których mieszczą się zapachy marki Chopin są masywne, ciężkie i perfekcyjnie wypolerowane, dzięki czemu ich geometryczne wzory są bardzo imponujące. Zapachy spoczywają w pięknych, ozdobnych kartonikach z logiem marki Chopin.

Jestem ogromnie podekscytowany tym, że mamy na naszym rynku w pełni polski produkt, który krok po kroku zaczyna podbijać światowy rynek perfum. Mam nadzieję, że już wkrótce dołączę do tego wpisu recenzje kolejnych zapachów marki Chopin. Z ogromną ekscytacją oczekuję kolejnych nowinek ze świata zapachów tej marki i mam nadzieję, że odniosą wielki sukces na światowym rynku luksusowych perfum.

(Wszystkich wyświetleń 146, z czego 1 w dniu dzisiejszym)