Condé Parfum to brazylijska marka niszowych perfum, która powstała w 2017 roku. Wkroczyła ona na rynek z trzema zapachowymi propozycjami. Odpowiedzią na sukces jaki odniosły zapachy było powstanie czwartego, który miał swoją premierę w 2018 roku. Najnowsze dzieło marki BOISÉE ROUGE pochodzi z 2019 roku i jest już piątą kompozycją w kolekcji Condé Parfum i to właśnie ten zapach chciałbymWam opisać.

BOISÉE ROUGE to słodki i owocowy zapach migdałów, wiśni, jeżyn, malin i truskawek. Brzmi kusząco?

Kompozycja otwiera się bardzo silnym i intensywnym aromatem migdałów i wiśni. Zapach jest bardzo ostry, słodki i intensywny. Z pewnością dla fanów bardzo trwałych i wyrazistych perfum. Początkowo zapach jest wręcz ciężki i ziemisty. Kilka chwil później zyskuje nieco cieplejszego oblicza dzięki wanilii i wetiwerowi, choć dalej dominują kwaskowate wiśnie i gorzki migdał.

Projekcja BOISÉE ROUGE jest niesamowicie wysoka, dlatego nie polecam używania zapachu w dużych ilościach. Zdecydowanie wystarczą dwie aplikacje. Przyznam szczerze, że nie spotkałem się jeszcze z tak intensywnym zapachem, co dla niektórych może się okazać sporym minusem. Zdecydowanie polecam testowanie zapachu jesienią bądź zimą, szczególnie wieczorami. Latem ta kompozycja będzie zdecydowanie za słodka i ciężka.

Condé Parfum to marka, która zaskoczyła mnie swoim pierwszym zapachem i przyznam szczerze, że jestem niesamowicie ciekaw jej kolejnych propozycji. Jeśli będziecie mieli okazję przetestować, któryś z zapachów to polecam Wam przekonać się o intensywności opisywanej dziś kompozycji. Będziecie zaskoczeni.

(Wszystkich wyświetleń 165, z czego 1 w dniu dzisiejszym)