Etat Libre D’Orange to uznawana za jedną z najbardziej unikalnych i szokujących marek w świecie ekskluzywnych perfum. Założycielem marki jest Etienne de Swardt, którego głównym założeniem było stworzenie odważnych, żywiołowych i kontrowersyjnych zapachów. Po ponad 11 latach swojej działalności, marka Etat Libre D’Orange stała się szanowanym elementem tego świata, a każda kolejna kompozycja zapachowa budzi szerokie zainteresowanie wśród fanów i nowych odbiorców.

Exit The King to ciekawy i prosty w składzie zapach, choć to nie oznacza, że można przejść obok niego obojętnie. Wyobraźcie sobie piękną zabytkową łaźnię, złote krany i turkusowe kafle na ścianie i podłodze. W rozgrzanym pomieszczeniu zaczyna unosić się gęsta para i zapach czystego mydła. Im więcej piany tym zapach staje się bardziej intensywny i aromatyczny. Jest nieco mydlana paczula oraz słodki jaśmin, dzięki któremu zapach nie jest przeźroczysty i zwyczajny. Exit the King to zapach intrygujący, pociągający i niesamowicie zmysłowy.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 10 godzin i świetnie sprawdzi się zarówno w letnie wieczory jak i w mroźny zimowy dzień. Exit the King pokochają fani mydła, piany i długich kąpieli.

Najnowszy zapach marki Etat Libre D’Orange kupicie w sklepie internetowym Beautyboutique.pl

(Wszystkich wyświetleń 249, z czego 1 w dniu dzisiejszym)