Evody Parfums to francuska marka luksusowych perfum, która powstała w 2008 roku. Stworzył ją duet matki i córki, które połączyła wspólna pasja. W 2006 roku Régine i Cérine otworzyły pierwszą niszową perfumerię w samym sercu popularnej VI dzielnicy Paryża. Podczas swojej przygody w butiku ”Evody” kobiety wpadły na pomysł aby stworzyć autorskie kompozycje. Zaczęły tworzyć zapachy, które są odzwierciedleniem różnych pragnień i nastrojów. Tak powstała marka Evody.

Blanc de Sienne to pudrowy zapach irysa, cyprysu oraz żywic i słodkiej figi. Zapach otwierają drzewno- pudrowe nuty, dzięki czemu zapach jest od samego początku przytulny i ciepły. Kilka chwil później dostajemy zastrzyk w postaci cyprysu, kwiatu pomarańczy i figi. Zapach staje się nieco bardziej kremowy i balsamiczny. W ostatnim etapie projekcji coraz bardziej zostaje odczuwalna nuta kawy, która wraz z irysem i nutami drzewnymi tworzy niesamowicie aromatyczne doznanie.

Parametry zapachu są jak przystało na markę Evody na jak najlepszym poziomie. Zapach utrzymuje się na skórze do 10 godzin i może pochwalić się wyjątkową projekcją. Blanc de Sienne to zapach idealny na jesień i zimę i zadowoli wszystkich fanów perfum z irysem w roli głównej.

(Wszystkich wyświetleń 65, z czego 1 w dniu dzisiejszym)