Faviol Seferi to niszowa marka perfum, która powstała w Bułgarii w 2017 roku. Projekt jak na razie jest owiany tajemnicą i niewiele wiadomo na temat samej marki. Insomnia to póki co jedyny zapach dostępny pod szydlem Faviol Seferi. Jego twórcami są Sezer Sabah i Svetoslav Rusev.

Nigdy nie przepadałem za ogólnie dostępnymi perfumami. Moim zdaniem masowa produkcja takich dzieł, pozbawia je duszy, a przede wszystkim najlepszej jakości składników. Chciałem stworzyć coś wyjątkowego, coś co przyciągnie szersze grono odbiorców do pokochania niszowych perfum. – Faviol Seferi o swojej marce.

Insomnia to wyjątkowa i pociągająca kompozycja zapachowa, która powstała z takich aromatów jak: rum, czekolada, karmel, kawa i drzewo sandałowe. Otwarcie zapachu wita nas słodkim, momentami wręcz lepkim aromatem karmelu, kawy i rumu, które w prowokujący sposób czarują nasze otoczenie. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych zapachów jakie miałem kiedykolwiek testować. Później robi się nieco cieplej, a słodycz zostawia nas na jakiś czas. Dostajemy świetną mieszankę paczuli, drzewa sandałowego, z nutką kawy i lekko słodkiego ylang ylang. Całość pachnie ciekawie, wręcz narkotycznie.

Kompozycja utrzymuje się na ciele do 10 godzin, a jej projekcja jest umiarkowana. Początkowo zapach uderza nas słodkimi akcentami, więc spodziewajcie się mocnego otwarcia, ale wystarczy kilka minut aby zapach troszkę się uspokoił. Insomnia mieści się w czarnym flakonie, a całość zwieńcza czarny korek ze złotym logo marki Faviol Seferi oraz ciekawa czarno-złota etykieta. 

Insomnię zakupicie w perfumerii internetowej perfumeria-euforia.pl 

(Wszystkich wyświetleń 1 056, z czego 1 w dniu dzisiejszym)