FO’AH to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2018 roku. Projekt łączy w sobie dwie różne kultury: francuską oraz kulturę Bliskiego Wschodu. Założycielami marki są Émilie Dewell oraz Abdulli Al-Masaood. Głównym celem marki jest połączenie kultur wschodu i zachodu, które będą reprezentowały najwyższej jakości zapachy, ukryte w wyjątkowych flakonach.

Pierwsza linia zapachów marki FO’AH powstała w 2018 roku i składa się z pięciu wyjątkowych kompozycji. W moje ręce trafił zapach Mémoires d’une Palmeraie 08, który moim zdaniem jest świetną zapowiedzią tego, czego można się spodziewać po marce.

Słodka i zielona kompozycja zapachu Mémoires d’une Palmeraie 08 to przede wszystkim mieszanka aromatów palmy, paczuli, kwaśnej porzeczki i zmysłowej róży. Ta wybuchowa mieszanka początkowo zaskakuje swoją słodyczą, która kilka chwil później staje się balsamiczną i zieloną aurą otaczającą naszą skórę.

Wszystkie zapachy marki FO’AH zostały zamknięte w wyjątkowych, bursztynowych flakonach, które reprezentują bogactwo skrywanej w sobie mieszanki zapachowej. Flakony są ciężkie, masywne i wyjątkowo eleganckie. Całość zwieńcza magnetyczny korek, który nie zależnie od tego w jakim kierunku zostanie nałożony, wraca do swojej prawidłowej pozycji.

Zapachy z linii marki FO’AH są niesamowicie intensywne, ich projekcja jest jedną z lepszych jakie kiedykolwiek miałem okazję opisywać, a trwałość zapachu spokojnie może się mierzyć z najpopularniejszymi killerami na rynku. Jeśli pragniecie odkryć nową i ciekawą niszową markę to zdecydowanie polecam FO’AH. Będziecie mile zaskoczeni!

(Wszystkich wyświetleń 232, z czego 1 w dniu dzisiejszym)