FO’AH to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2018 roku. Projekt łączy w sobie dwie różne kultury: francuską oraz kulturę Bliskiego Wschodu. Założycielami marki są Émilie Dewell oraz Abdulli Al-Masaood. Głównym celem marki jest połączenie kultur wschodu i zachodu, które będą reprezentowały najwyższej jakości zapachy, ukryte w wyjątkowych flakonach.

Mémoires d’une Palmeraie 17 to owocowo-kwiatowo kompozycja, z tropikalną bazą, która w kilka chwil wysyła nas na rozgrzaną piaszczystą plażę. Kompozycje otwierają bardzo soczyste akordy liczi oraz charakterystyczny zapach kwiatu wiśni. Najważniejszym składnikiem w tej kompozycji jest palma, która jest motywem przewodnim wszystkich zapachów marki FO’AH. Drugi etap zapachu zdecydowanie należy do absolutu z sosny syberyjskiej i fiołka, dostajemy wtedy zastrzyk leśnych i aromatycznych nut, z delikatnym słodkawym fiołkiem, który dodaje do kompozycji nieco kobiecości.

Zapachy z linii marki FO’AH są niesamowicie intensywne, ich projekcja jest jedną z lepszych jakie kiedykolwiek miałem okazję opisywać. Trwałość zapachu spokojnie może się mierzyć z najpopularniejszymi killerami na rynku. Jeśli pragniecie odkryć nową i ciekawą niszową markę to zdecydowanie polecam FO’AH. Będziecie mile zaskoczeni!

(Wszystkich wyświetleń 97, z czego 1 w dniu dzisiejszym)