Ghost Nose Parfums to niszowa marka perfum założona w 2016 roku we Włoszech. Niestety nie wiele wiadomo na temat samej marki. Pozostaje tajemnicą kto jest twórcą marki, a jej nazwa jest zainspirowana zjawiskiem ghostwritingu. W tym przypadku mamy twórcę, który nie chce być widziany, lecz rozpoznawany wyłącznie po stworzonych kompozycjach zapachowych. Na chwilę obecną Ghost Nose ma na swoim koncie 8 udanych kompozycji z czego najnowsza Overdose pochodzi z 2019 roku.

Overdose

Krople deszczu najczystszej bezsenności, destylowane na nocnym niebie wypełnionym oparami obsesji i refleksów. Szukając wyjścia z tego bólu, umysł znajduje schronienie w odurzającym zapachu owoców cytrusowych, który powoli zmienia swoje oblicze na pikantne zapachy cynamonu i kminku. Przyjemność natychmiast przepływa przez żyły i potrzeba większej ilości wymyka się spod kontroli. Przedawkowanie esencji, które prowadzi do oczyszczającego snu i zamienia się w czystą i niebiańską błogość. Informacja prasowa marki Ghost Nose.

Słodki, pikantny i cytrusowy zapach Overdose otwiera wyjątkowe nuty tuberozy, cynamonu i garść świeżych cytrusów. Overdose w tłumaczeniu na język polski oznacza ”przedawkowanie” czyli przesadę i nadmiar. Choć nie opisałbym tak tego zapachu, to muszę przyznać, że początkowo atakuje nas kilka nut jednocześnie. Jest słodko i odurzająco, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Chwilę później następuje błogi, pachnący i słodki sen.

Zapach Overdose to ultra trwała kompozycja, która na ciele utrzymuje się do 12 godzin. Jego projekcja jest równie imponująca, dlatego jeśli poszukujecie trwałych i silnych zapachów to Overdose zdecydowanie do nich należy.

Kompozycje marki Ghost Nose są zamknięte w stylowych, masywnych i minimalistycznych flakonach. Każdy zapach wyróżnia jedynie kolor płynu oraz nazwa na etykiecie. Całość zdobi ciężki, metalowy korek.

(Wszystkich wyświetleń 110, z czego 1 w dniu dzisiejszym)