Graham&Pott to brytyjska marka niszowych perfum, która powstała w 2019 roku. Obecnie marka stawia swojej pierwsze kroki w rozbudowanym świecie luksusowych perfum, a w ofercie znajdują się dwa zapachy: Noble Vicuna oraz White Sable.

White Sable to słodkawy, bardzo klasyczny i kobiecy zapach białych kwiatów, róży oraz ambry i wanilii. Kompozycję otwierają akordy wanilii, róży i brzoskwini. Zapach jest słodki, lecz nie jest lepki – co niestety często dzieje się kiedy brzoskwinia jest obecna przy otwarciu zapachu. Mam wrażenie, że White Sable powstało jako hołd klasycznym, kobiecym zapachom. To kompozycja dla świadomych siebie, eleganckich kobiet, które w dalszym ciągu poszukują swojego ”signature scent”.

Parametry zapachu są na bardzo wysokim poziomie. Zapach utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a jego projekcja przed długie godziny będzie czarować nasze otoczenie. Kompozycja mieści się w bursztynowym flakonie, na którym znajduje się logo marki Graham&Pott oraz nazwa zapachu.

Noble Vicuna to klasyczny, męski korzenny zapach. Kompozycję otwierają nuty drzewne, jabłko i cynamon. W dalszym etapie projekcji zapachu wyczuwalny jest różowy pieprz, który w połączeniu z cynamonem tworzy bardzo aromatyczną aurę wokół naszej skóry. Jego bazą jest oud, który jest tutaj delikatny i spokojny, tworząc tło dla innych zapachów. Noble Vicuna to męska kompozycja, dla wymagających najwyższej jakości klientów.

Parametry zapachu są równie dobre jak w White Sable. Zapach utrzymuje się na ciele nieco krócej bo do 10 godzin, ale jego projekcja jest silna, rześka i bardzo aromatyczna. Flakon jest dokładnie taki sam, jak w przypadku poprzedniego zapachu, a różni je jedynie nazwa nadrukowana na szkle.

(Wszystkich wyświetleń 71, z czego 1 w dniu dzisiejszym)