Gritti to Włoska marka niszowych perfum, która powstała w 2010 roku. Od tamtej pory ukazało się aż 48 kompozycji zapachowych. Muszę przyznać, że Gritti stało się jedną z najciekawszych dla mnie marek i każdy kolejny test, to wielka przyjemność i ciekawe wyzwanie.

Tutu, to słodko waniliowa kompozycja zapachowa. Twórcą zapachu jest Luca Gritti, który w ciekawy sposób połączył takie nuty zapachowe jak: kokos, jabłko, grejpfrut, liść czarnej porzeczki, heliotrop, jaśmin, róża, piżmo, wanilia, malina i bursztyn. Otwarcie zapachu należy do zielonego jabłka, grejpfruta i liści czarnej porzeczki. Ten soczysty i owocowy początek szybko zmienia swoje oblicze w ciekawą i kawiatową aurę jaśminu i róży z nutką heliotropu i bazą z kokosa. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj nuta róży, która zdecydowanie króluje w tym zapachu. W kolejnym etapie robi się nieco spokojniej. Pojawia się pudrowa wanilia, przytulne miżmo i słodka malina. Zapach żegna się z nami pozostawiając po sobie lekko słodką i puchową chmurkę.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Marka Gritti przyzwyczaiła mnie do najlepszej jakości składników i po raz kolejny się nie zawiodłem. Zapach utrzymuje się na skórze do 14 godzin, a jego projekcja zadowoli wszystkich fanów intensywnych kompozycji. Tutu to zapach dla fanów owoców i kwiatów w ciepłym wydaniu.

Zapachy marki Gritti znajdziecie w perfumariach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 48, z czego 1 w dniu dzisiejszym)