Hemp Care to marka, która powstała z myślą o najlepszej jakości kosmetykach. Główny surowcem używanym do ich wytwarzania jest roślina konopi, której motyw jest obecny w każdym z produktów kosmetycznych marki. Hemp Care posiada w swojej ofercie takie produkty jak: kremy do twarzy, szampony do włosów, kosmetyki do pielęgnacji brody oraz wiele innych. Dzisiejszy wpis będzie dotyczył nowości. Pierwszego zapachu unisex na bazie zapachu liści konopi.

Włoski organiczny olej konopny to silny przeciwutleniacz. Jest wyśmienitym eliksirem młodości ze względu na dużą zawartość kwasów Omega 3 i Omega 6. Zawarte w nim kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały są zbliżone do tych, które wytwarza ludzka skóra. Olej konopny stosowany w codziennej pielęgnacji pozostawią miękką i pełną blasku skórę. Dodatkowo chroni przed utratą wilgoci i uzupełnia niezbędne składniki odżywcze.

Woda perfumowana Hemp Care The Scent to zapach zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Połączenie takich nut jak drzewo hebanu, wetywerii oraz drzewa cedrowego stanowi bazę zapachu. W nutach serca i głowy znajdziemy takie składniki jak: zapach liści konopi, białą różę, sycylijskie cytrusy oraz szałwię. Taka wybuchowa mieszanka zaowocowała przyjemnym, uniwersalnym i delikatnym zapachem.

Jeśli chodzi o trwałość zapachu The Scent, to bardzo dobrze utrzymuje się on na ciele, a jego projekcja jest raczej umiarkowana i przyjemna. Jeśli miałbym opisać idealną porę roku do używania tego zapachu, to zdecydowanie byłaby to wiosna. The Scent kojarzy mi się z pierwszymi dniami wiosny, kiedy to chłodne resztki zimy mieszają się ze świeżym powiewem wiosny. Zapach nie jest ani bardziej męski ani damski, dlatego jest to świetnie skomponowany unisex.

Zapach The Scent będzie moim pewniakiem na wiosenne dni. Mam nadzieję, że to nie pierwszy zapach w kolekcji marki Hemp Care i każde kolejne propozycje będą zaskakiwały czymś nowym i wyjątkowym.

(Wszystkich wyświetleń 906, z czego 1 w dniu dzisiejszym)