Isabey Parfums to francuska marka perfum, która łączy w sobie luksus i koncepcję „arthouse”, która traktuje perfumy jako dzieło sztuki. Jej założycielem był baron Henry James de Rothschild. Inspiracją do stworzenia marki był francuski malarz Jean-Baptiste Isabey. Marka powstała w 1924 roku, a jej działalność została zawieszona w 1941 roku, z oczywistych przyczyn historycznych. Isabey Parfums została reaktywowana w 1999 roku i do tej pory wypuszczono na rynek 13 nowych kompozycji.

Prends-Moi (Take Me) to niesamowicie kobiecy zapach, w którego składzie odnajdziemy takie nuty zapachowe jak: malina, pomadka, tuberoza, róża i różowy pieprz. Spektakularne otwarcie zapachu należy do tuberozy, królowej białych kwiatów. Ta charakterystyczna słodkawa woń perfekcyjnie miesza się z nutą pomadki i maliny tworząc świeży, elegancki i ponadczasowy zapach.

W późniejszym etapie staje się on nieco cieplejszy. Do gry wchodzi kakao, drzewo sandałowe i różowy pieprz, które wraz z różą tworzą aromatyczne połączenie. Marka Isabey stawia na kobiece i eleganckie dzieła, a Prends-Moi (Take Me) jest tego idealnym przykładem. Kobiecy, kwiatowo-korzenny zapach, dla kobiet które kochają intrygować. Zapach może się poszczycić idealną projekcją i długą trwałością nawet do 10 godzin.

Krwistoczerwony flakon o charakterystycznym dla marki Isabey kształcie mieści się w eleganckim, wysuwanym pudełku. Klasa i elegancja.

(Wszystkich wyświetleń 105, z czego 1 w dniu dzisiejszym)