J.U.S to nowa marka niszowych perfum, która powstała w 2018 roku we Francji. Obecnie projekt ma na swoim koncie 11 wyjątkowych kompozycji, z czego każda jest zamknięta w inspirowanym flakonem w stylu vintage pop-art. Żywe kolory i ciekawy kształt flakonów, to ciekawy wstęp do tego, co znajduje się w środku. Zapachy J.U.S Parfums zostały stworzone we współpracy z perfumiarzami Aurelien Guichard, Alexandra Carlin, Alienor Massenet, Fabrice Pellegrin i Celine Ellena.

Ambraser

Ambraser to nowoczesna kompozycja oraz odważne połączenie nut ambry, soli morskiej i nut drzewnych. Otwarcie zapachu to bardzo ciekawe i niespotykane doznanie. Wyobraźcie sobie kawałek bursztynu skąpany w słonej, morskiej wodzie, następnie ogrzany w promieniach gorącego słońca. To uczucie towarzyszy nam w zasadzie do końca projekcji zapachu, choć w kolejnych fazach dochodzą jeszcze nuty drzewno-cytrusowe. Zapach jest niesamowicie przytulny i świeży.

Ambraser to kompozycja unisex, którą zdecydowanie polecam na wiosnę i lato. Zapach jest wyjątkowy i składnia do ciągłych testów i analizy. Tę pozycję polecam sprawdzić wszystkim fanom niszowych zapachów. Turkusowy, matowy flakon zdobi ciekawy korek i złote oczko. Kolor flakonu symbolizuje świeżość i przestrzenność, co z pewnością świetnie odwzorowuje jego zawartość.

Sexycrush

Sexycrush to nieco cięższy zapach. Indyjski oud, paczula i piżmo świetnie komponują się z wanilią, różą i cytrusowymi nutami. Otwarcie zapachu zdecydowanie należy do róży i oudu. Otrzymujemy słodkawą, niesamowicie przytulną chmurkę, która już po kilku minutach zaczyna otulać naszą skórę i uwalniać swoje kolejne oblicze. Zapach bardzo szybko traci charakterystyczną moc oudu i przechodzi w paczulowo-cytrusową fazę, która w akompaniamencie róży, tworzy wyjątkowo noszalny i przyjemny zapach.

Sexycrush jest kompozycją unisex, która idealnie sprawdzi się o każdej porze roku. Jesienią i zimą będzie idealnym otulaczem, a w letnie wieczory seksownym towarzyszem. Trwałość zapachu jest początkowo bardzo silna, a po około 3 godzinach nieco blednie i pozostawia po sobie świeży i różany ślad. Czarny, matowy flakon zdobi charakterystyczny korek oraz złote oczko. Całość zdecydowanie odwzorowuje charakter zapachu.

Marka J.U.S stawia swoje pierwsze kroki w świecie niszowych zapachów. Duże kroki. Wyjątkowy design flakonów, ciekawe pudełka i niesztampowe kompozycje zapachowe to klucz do sukcesu, który marka z pewnością osiągnie.


(Wszystkich wyświetleń 88, z czego 1 w dniu dzisiejszym)