Niezależnie od tego jakich kosmetyków używamy oraz jak systematycznie po nie sięgamy, złe oczyszczanie skóry może zdecydowanie przeszkodzić w ich prawidłowym działaniu. Usuwanie ze skóry wszelkich zanieczyszczeń jest podstawą pielęgnacji twarzy. Pozbycie się bariery, która zanieczyszcza naszą skórę jest nie lada wyzwaniem. Twórcy kosmetyków z linii Tsukika, marki Menard, o których będzie dziś mowa, postawili sobie za zadanie nie tylko prawidłową pielęgnację skóry, ale również jej oczyszczenie.

Japońska firma Menard Cosmetics od 1959 r. produkuje najwyższej jakości kosmetyki pielęgnacyjne. Posiada fabryki w Japonii, Malezji i Chinach, a w swoim instytucie badawczym zatrudnia ponad 100 wybitnych naukowców. Znajduje się w czołówce największych firm kosmetycznych w Japonii. Z sukcesem podbija także europejskie i amerykańskie rynki.

Linia Menard Tsukika przeznaczona jest do regeneracji cery zmęczonej i pozbawionej blasku. Jej podstawowym składnikiem jest ekstrakt z gardenii. Jak wyglądają poszczególne etapy pielęgnacji twarzy z kosmetykami marki Menard?


    

ETAP 1 Rozpuszczanie zanieczyszczeń tłuszczowych

Aby skutecznie pozbyć się substancji tłuszczowych potrzebujemy preparatu, który jest w stanie rozpuścić i wchłonąć to, co zalega na powierzchni skóry, w jej porach i liniach.

TSUKIKA CLEANSING CREAM łatwo łączy się z makijażem i nadmiarem sebum. Doskonale wtapia się w skórę i łagodnie usuwa zanieczyszczenia. Wystarczy nałożyć na palce odpowiednią ilość kremu i rozprowadzić po całej twarzy. Następnie należy zmyć środek ze skóry za pomocą ciepłej wody. Ten krok stosujemy wieczorem.


ETAP 2 Mycie skóry

TSUKIKA WASHING CREAM to pianka do o wspaniałej konsystencji służąca do mycia twarzy. Preparat przyjemnie pokrywa skórę i zmywa wszystkie nieczystości. Wystarczy nałożyć na dłoń odpowiednią ilość preparatu i zmieszać z ciepłą wodą. Uzyskaną w ten sposób pianką umyj twarz, a następnie ją opłucz. Stosuj rano i wieczorem.

ETAP 3 Tonizacja

TSUKIKA MILK LOTION – emulsja utrzymuje właściwy poziom sebum oraz podtrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry przez dłuższy czas. Ma konsystencję nawilżającego mleczka, a działa jak skoncentrowane serum, rewitalizując skórę, zapobiegając jej wysuszaniu, wygładzając ją i zmiękczając.

Wystarczy nałożyć na dłoń odpowiednią ilość emulsji i rozprowadzić na twarzy. Dla lepszego efektu najlepiej będzie stosować ten krok rano i wieczorem.

Prawidłowe czyszczenie skóry jest tak samo ważne jak jej pielęgnacja, dlatego z kosmetykami marki Menard mam pewność, że moja pielęgnacja twarzy odbywa się prawidłowo, bo nie ma nic bardziej mylnego, niż używanie kosmetyków, które nie mogą nam w pełni pomóc. Po miesiącu stosowania kosmetyków z linii Tsukkika moja twarz jest promienna, gładka i zdecydowanie bardziej odżywiona. To bardzo ważne aby stosować tego typu kosmetyki, ponieważ ich wyjątkowy skład i kompozycja zasługuje na medal i nie ma w tym wypadku żadnych innych odpowiedników.

Opakowania produktów z linii Tsukika nawiązują do bieli kwiatu gardenii. Zdobione metalicznymi, złotymi napisami idealnie komponują się z minimalistycznym projektem. Linia składa się z siedmiu produktów.

Jeśli zależy Wam na najwyższej jakości kosmetykach oraz świadomych zakupach, linia marki Menard z pewnością będzie Waszym wyborem na długie lata. Wszystkie kosmetyki z linii Tsukkika znajdziecie w stacjonarnych butikach oraz w sklepie internetowym Quality Missala.

(Wszystkich wyświetleń 1 312, z czego 1 w dniu dzisiejszym)