Kobieta vs Mężczyzna według marki Jivago

Dziś pojedynek płci czyli dwa zapachy marki Jivago – orientalny i kobiecy Exotic Noire oraz aromatyczny i męski 24K. Kto wygra pojedynek? Czy zwycięzca może być tylko jeden?

24K

24K to męski i aromatyczny zapach, który skrywa w sobie płatki złota. Drzewną i świeżą kompozycję otwierają nuty wetywerii i kardamonu. Zapach jest niesamowicie świeży i lekko korzenny z ciekawym leśnym obliczem. Jestem wielkim fanem kardamonu, dlatego już od pierwszej aplikacji wiedziałem, że będzie to jeden z moich ulubionych zapachów na lato. Sucha wetyweria w połączeniu z kolendrą i kardamonem tworzą świeżą, drzewną i męską kompozycję. W bazie zapachu znajdziemy drzewo sandałowe, które pełni tutaj ważną rolę łącznika wszystkich składników i który odpowiada tu za ciepłe zakończenie. 24K to kompozycja, która utrzymuje się na skórze do 8 godzin i będzie świetnym wyborem w ciepłe letnie dni, jak i na początek jesieni.

Exotic Noire

Exotic Noire to kobieca kompozycja marki Jivago, która tym razem stawia na drzewno-owocowy zapach z nutką likieru. Otwarcie zapachu, to cudowna soczysta jeżyna połączona z hebanem i likierem oraz nutką nagietka. To orientalna i wieczorowa kompozycja dla eleganckich kobiet. To świetne dopełnienie minimalistycznej kreacji oraz kobiecości, której naturalne piękno nie wymaga zbyt wielu dodatków. W późniejszym etapie zapach staje się balsamiczny, a w tle wyczuwalna jest lekko ziemista paczula, której w składzie brak. Być może jest to zasługa tulipana i davany, które z pewnością tworzą niecodzienne połączenie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 10 godzin i tak jak wcześniej wspominałem jest idealna na wieczory lub chłodniejsze dni.

Oczywiście słowo pojedynek w nagłówku był tylko próbą skonfrontowania dwóch różnych zapachów, dlatego świat Jivago to z pewnością harmonia i zgoda pomiędzy kobietą i mężczyzną. Ja jestem zachwycony!

(Wszystkich wyświetleń 47, z czego 1 w dniu dzisiejszym)