Jo Malone London to luksusowa marka z Londynu, która od lat nie schodzi z najwyższych rankingów popularności w świecie niszowych perfum. Marka powstała w 1994 roku, a jej założycielką jest Jo Malone, która od początku swojej kariery zawodowej miała styczność z pięknymi zapachami. Od 1999 roku właścicielem marki jest koncern Estee Lauder Companies Inc., a sama założycielka objęła stanowisko dyrektora kreatywnego.

Inspiracja nie leży na wyciągnięcie ręki. Musisz nad tym popracować. Musisz uruchomić swoją wyobraźnię i to właśnie robię. Podczas procesu twórczego inspiruję się różnymi gałęziami przemysłu – od techniki do wnętrza – wtedy staram się zamknąć mój świat i ich świat w wyjątkowym zapachu. Lubię kontrastować ze sobą dwa różne światy, zderzać je i tworzyć coś nowego. To wiąże się z niesamowicie ciężką pracą każdego dnia.

Luksusowe zapachy Jo Malone London są produkowane wyłącznie z najwyższej jakości surowców. Wyszukane składniki tworzące kompozycje zapachowe pochodzą z całego świata.Według portalu fragrantica.pl marka posiada w swojej ofercie 116 różnych kompozycji.

Tuberose & Angelica to słodki i elegancki zapach białych kwiatów, dzięgielu oraz bursztynu. Zmysłowa i intrygująca mieszanka należy do wyjątkowo udanych i trwałych kompozycji. Pełna ciepła i słodkości tuberoza sprawia, że zapach jest bardzo kobiecy, ale z pewnością niebanalny i pociągający. Dzięgiel gra tutaj znaczącą rolę, ponieważ to dzięki niemu charakterystyczna tuberoza jest nieco poskromiona.

Tuberose & Angelica to kompozycja, która wyjątkowo mnie zaskoczyła. Spodziewałem się przesłodzonego, lekko duszącego białego kwiatu o ostrej i przenikliwej naturze, ale zamiast tego dostałem pięknie mleczną tuberozę. To bardzo charakterystyczna nuta zapachowa, więc spodziewajcie się bardzo imponującej projekcji zapachu.

Mleczny, balsamiczny i kwiatowy zapach z pewnością będzie idealnie pasował do pewnych siebie kobiet. Nie jest to łatwy zapach, dlatego wymaga odpowiednich cech charakteru, aby był uzupełnieniem osobowości, a nie czymś dodatkowym.

(Wszystkich wyświetleń 44, z czego 1 w dniu dzisiejszym)