Kajal to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2014 roku w Paryżu. Obecnie ma ona na swoim koncie dwanaście udanych kompozycji, z czego najnowsza pochodzi z 2021 roku. Dziś mam zaszczyt przedstawić Wam jeden z zapachów z kolekcji The Fiddah Collection – Alujain. Inspiracja marki pochodzi ze świata piękna. Kajal czerpie również inspirację z arabskiego słowa khajal – nieśmiałej skromności kobiety.

Alujain to drzewna kompozycja z różą w roli głównej. Otwarcie zapachu należy do wspaniałej róży skąpanej w arabskich nutach oudu i wanilii. Całość spoczywa na puchowej bazie z piżma. W kolejnym etapie dostajemy jeszcze więcej nut drzewnych, a zapach staje się coraz bardziej intensywny. W dalszym ciągu można wyczuć różę, ale jest ona już tylko lekką kwiatową aurą pomiędzy intensywnymi nutami drzewnymi. Jest to zdecydowanie jedna z bogatszych w składzie kompozycji, dlatego znajdzie sobie wielu fanów wśród miłośników intensywnych i orientalnych zapachów.

Parametry zapachu są na najwyższym poziomie – choć to już nie jest dla mnie zdziwieniem. Marka Kajal tworzy niesamowicie intensywne ekstrakty. Zapach utrzymuje się na skórze do 12 godzin, a jego projekcja zadowoli fanów silnych i ”ogoniastych” kompozycji zapachowych.

https://kajal.luxelogistic.com/

(Wszystkich wyświetleń 30, z czego 1 w dniu dzisiejszym)