Kajal to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2014 roku w Paryżu. Obecnie ma ona na swoim koncie trzynaście udanych kompozycji, z czego najnowsza Lamar, miała swoją premierę kilka tygodni temu. 

Lamar to zapach soczysty i owocowy. Otwarcie należy zdecydowanie do ananasa, róży i jaśminu, które w połączeniu z ciepłą bazą z piżma i bursztynu tworzą wyjątkowy zapach, obok którego nie można przejść obojętnie. Kompozycja jest słodka i intrygująca, a jednocześnie ciepła i lekka. W dalszym etapie projekcji zapach nabiera nieco słodyczy w postaci róży i jaśminu na bazie z ambry i drzewa kaszmirowego. Marka Kajal tworzy piękne wyważone zapachy, dlatego Lamar nie zawiódł mnie swoim składem. Kompozycja będzie idealna dla miłośników ciepłych, owocowych, lekko tropikalnych zapachów.

Zapach jest zamknięty w pięknym złotym flakonie z licznymi zdobieniami. Całość zwieńcza elegancki i masywny złoty korek w kształcie kwiatu róży. Lamar to najnowsze dzieło marki Kajal, które wkrótce zadebiutuje na polskim rynku.

(Wszystkich wyświetleń 247, z czego 1 w dniu dzisiejszym)