Kilian to marka, która wielokrotnie pojawiała się na moim blogu. Jedną z pierwszych recenzji perfum był właśnie zapach Kilian Intoxicated. Później miałem przyjemność przetestować jeden z najwspanialszych zapachów marki, bez którego nie wyobrażam już sobie mojej kolekcji perfum, a mianowicie chodzi o kompozycję Memento Mori. Pod koniec ubiegłego roku marka Kilian postanowiła podbić serca większej liczby odbiorców i stworzyła linię My kind Of Love, która jest dostępna w największych sieciowych perfumeriach na całym świecie.

Poprzednio mieliście okazję przeczytać na moim blogu recenzje dwóch zapachów z linii My Kind Of Love: Zielony i aromatyczny zapach Boys oraz słodki i soczysty Kissing. Dziś przybywam do Was z recenzją Adults czyli trzeciego zapachu z tej linii.

Adults otwiera się nutami nektaru figowego, wanilii oraz cytrusów. To bardzo słodka, letnia i soczysta kompozycja. Początkowo zapach uderza nas swoją słodyczą, ale wystarczy kilkanaście minut aby zamienił się w drzewną kompozycję, podsyconą wanilią i fiołkiem. Zapach jest oznaczony jako unisex, choć przyznam, że według mnie jest to bardziej kobieca kompozycja.

Stałym elementem łączącym wszystkie zapachy z linii My kind of Love to oprócz charakterystycznego flakonu w kształcie czarnej kuli z podstawką są również parametry tych kompozycji. Adults to kolejny z zapachów marki Kilian, który zachwycił mnie swoją trwałością i niesamowitą projekcją. Zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele.

Kompozycja o pełnej nazwie Let’s Settle This Argument Like Adults, In The Bedroom, Naked (Rozstrzygnijmy ten argument jak dorośli, w łóżku, nadzy) to, jak sama nazwa wskazuje, słodki, seksowny i niesamowicie pociągający zapach, który został stworzony dla zwolenników połączenia soczystej figi ze słodką wanilią.

(Wszystkich wyświetleń 1 078, z czego 1 w dniu dzisiejszym)