Marka L’Arc Parfums powstała w 2013 roku. Jak dotąd, bardzo trudno jest znaleźć jakiekolwiek informacje na jej temat. Na stronie internetowej pojawia się jedynie opis historii, które zainspirowały twórców marki do stworzenie każdego zapachu.

Wyjątkowe rzemiosło L’Arc znajduje swoje odzwierciedlenie w skrupulatnej dbałości o szczegóły, szczególnie jeśli chodzi o projektowanie eleganckich butelek i wybór złożonych zapachów. Dołącz do nas w podróży z zapachem, podróżą do świata oddanego Maître de Claude i jego ostatecznym dążeniem do prawdziwej miłości.

Chrysalide to ciepła, drzewno-korzenna kompozycja, która swoją premierę miała w 2020 roku. Jej twórcą jest Marc Daniel Heimgartner. W skład zapachu wchodzą takie składniki jak wetyweria, oud z Laosu, róża, gałka muszkatołowa, czarny pieprz, goździk i tytoń. Otwarcie zapachu należy do orientalnej nuty oudu z domieszką róży i wetywerii. Zapach od samego początku jest ciepły, spokojny i przytulny.

Chrysalide to spacer po rozgrzanym piasku aromatycznej pustyni. Parametry zapachu są na wysokim poziomie. Utrzymuje się on na ciele do 12 godzin, a jego projekcja zadowoli wszystkich fanów orientalnych, kuszących mieszanek oudu i róży. Kompozycja idealna na jesień i zimę oraz dla fanów dalekich podróży w kilka sekund. Wystarczy po prostu jedno psiknięcie.

(Wszystkich wyświetleń 214, z czego 1 w dniu dzisiejszym)