Acqua Tempesta to kompozycja jednej z moich ulubionych marek – Lengling. Przyznam szczerze, że nie mogłem się doczekać testów, dlatego jak tylko zapach do mnie dotarł rozpoczął się globalny test. Czy zapach sprostał moim oczekiwaniom?

W jego skład wchodzą takie składniki jak: mięta, nuty morskie, olibanum, haitańska wetyweria, elemi, cedr i konopie indyjskie. Otwarcie kompozycji to świeże nuty morskie przełamane aromatyczną miętą, która dodaje niesamowitej świeżości. Bazą zapachu są żywice, które nadają ciepła, jednocześnie tworząc podkład dla świeżych morskich nut. W kolejnym etapie zapach jest już nieco spokojniejszy, tak jakby fale morskie uspokoiły się nieco, tworząc spokojną taflę oceanu.

Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycje Lengling to dzieła stworzone z najwyższej jakości składników dlatego czuję się usatysfakcjonowany. Zapach utrzymuje się na ciele do 10 godzin i będzie idealnym wiosenno-letnim uniseksem dla fanów mięty i nut morskich. Zapachy marki Lengling mieszczą się w charakterystycznym, ciężkim flakonie, który zdobi etykieta z nazwą zapachu oraz elegancki srebrny korek.

(Wszystkich wyświetleń 45, z czego 1 w dniu dzisiejszym)