Linari to niemiecka marka niszowych perfum, która powstała w 2008 roku. Twórcami zapachów są miedzy innymi Maurice Roucel, Mark Buxton i Egon Oelkers. Linari ma na swoim koncie 11 kompozycji zapachowych z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku. Zapachy marki Linari są dostępne w Polsce w perfumeriach Mon Credo.

Zapachy nieświadomie odgrywają ważną rolę w naszym codziennym życiu. Wpływają na nasze nastroje i wrażenia. LINARI to purystyczna, elegancka symbioza zapachów i kształtów, które charakteryzują się ponadczasowością. -Informacja prasowa marki Linari

Eleganza Luminosa, to zmysłowa kompozycja łącząca w sobie świeżość bergamotki, ekstrawagancję olejku różanego, pudrowego irysa i zmysłowego jaśminu. Twórcą zapachu jest Egon Oelkers, znany ze swej miłości do harmonijnych zapachów, w których panuje równowaga nut owocowych. Kompozycję otwierają nuty drzewne oraz róża i paczula, które grają tutaj główną rolę. W połączeniu tych składników z takimi jak frezja, jaśmin i konwalia dostajemy eleganckie, kwiatowe otwarcie zapachu, który stopniowo robi się coraz cieplejszy.

Eleganza Luminosa to przede wszystkim wspaniała baza stworzona z nut drzewnych, które we wspaniały sposób ujarzmiają charakterystyczną woń kwiatów i tworzą zapach unisex, który pokochają nie tylko fani róży. Parametry zapachu są bardzo dobre. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin, a jego projekcja jest przez pierwszą godzinę na bardzo wysokim poziomie. Kiedy róża oddala się coraz bardziej, a do gry wchodzą cytrusy i piżmo, dostajemy ciepłą i przytulną otoczkę wokół naszej skóry, która nie jest już tak intensywna jak na samym początku projekcji zapachu.

Zapach spoczywa w wyjątkowym flakonie, który opracował dla marki Linari, Rainer Diersche. Wykonany z najlepszego szkła flakon jest pokryty 21-karatowym poszyciem platyny, a wyrafinowany falisty wzór nadaje całości elegancji.

 

 

(Wszystkich wyświetleń 49, z czego 1 w dniu dzisiejszym)