Lorga Parfums to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2020 roku. Obecnie projekt ma na swoim koncie 5 kompozycji zapachowych. The Noble Nectars Collection, to olfaktoryczna podróż, która łączy w sobie pasję, emocje i dbałość o każdy szczegół.

Musc Palawan to zapach, który zachęca do dalekiej podróży, gdzie piżmo, ylang-ylang i wanilia budzą do życia gorące, tropikalne plaże. Kompozycja perfekcyjnie odzwierciedla zapachy z najodleglejszych zakątków świata. Otwarcie zapachu należy do piżma oraz ylang ylang, które tworzą niesamowicie balsamiczną i ciepłą aurę.

W kolejnym etapie projekcji zapachu dostajemy dużą dawkę cytrusów, które dodają świeżości oraz nuty egzotyczne, które dodają lekkiej słodyczy i niesamowicie tropikalnego oblicza kompozycji. Po około 3 godzinach zapach staje się nieco słodszy i przytulny, odczuwalny zaczyna być miód.

Parametry zapachu są na bardzo wysokim poziomie. Świetnie zblendowane składniki, tworzą spójną całość gdzie żaden z nich nie gra głównej roli. To wbrew pozorom ciężki do osiągnięcia efekt. Zapach utrzymuje się na ciele do 12 godzin, a jego projekcja jest bliskoskórna. Kompozycja mieści się w masywnym szklanym flakonie, który zdobi etykieta z nazwą zapachu oraz wyjątkowy złoty korek z designerskim logo marki. Całość spoczywa w eleganckim pudełku, które dodatkowo podkreśla wysoką jakość marki Lorga Parfums.

(Wszystkich wyświetleń 446, z czego 1 w dniu dzisiejszym)