Lubin to luksusowa marka perfum, która powstała we Francji. Jej historia sięga 1778 roku, kiedy to kilkunastoletni Pierre-François Lubin został wprowadzony przez mistrza perfum Jean- Louis Fargeon’ea w świat luksusowych zapachów. Od tamtej pory młody artysta budował swoją markę, która już kilka lat później dostarczała wyjątkowe kompozycje zapachowe dla królów i królowych Anglii i Francji. Przez te wszystkie lata marka Lubin rozwijała się z nowymi właścicielami i działa do dziś, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek w świecie perfum.

Akkad to aromatyczna kompozycja składająca się z takich nut zapachowych jak olibanum, szałwia muszkatołowa, kardamon, mandarynka, elemi, bursztyn i wanilia. Otwarcie zapachu należy do kardamonu i mandarynki, które w niesamowity sposób łączą się tworząc eleganckie i aromatyczne rozpoczęcie ciekawej przygody, która jest tuż za rogiem. Kompozycja zabiera nas w podróż po zapachu różnych żywic, które rozgrzewają nas coraz bardziej. Co jakiś czas przebija się przez nie szałwia, która nadaje nieco suchości i perfekcyjnie balansuje tak silne akordy jakimi są żywice.

Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin , a jej projekcja jest bliskoskórna i otula nas mocą rozgrzewających akordów. Akkad to kompozycja elegancka, ponadczasowa oraz idealna na okres zimowy. Uwierzcie mi, że nic Was tak bardzo nie rozgrzeje w chłodny dzień jak mieszanka tak wspaniałych składników jaką zaoferowała nam marka Lubin.

Perfumy marki Lubin kupicie w sklepach marki Mon Credo.

(Wszystkich wyświetleń 124, z czego 1 w dniu dzisiejszym)