Lubin to luksusowa marka perfum, która powstała we Francji. Historia marki sięga 1778 roku, kiedy to kilkunastoletni Pierre-François Lubin został wprowadzony przez mistrza perfum Jean-Louis Fargeon w świat luksusowych zapachów. Od tamtej pory młody artysta budował swoją markę, która już kilka lat później dostarczała wyjątkowe kompozycje zapachowe dla królów i królowych Anglii i Francji. Przez te wszystkie lata marka Lubin rozwijała się z nowymi właścicielami i działa do dziś, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek w świecie perfum.

Gajah Mada to wyjątkowy zapach paczuli, benzoesu, śliwki i tropikalnej plumerii. Kompozycja otwiera się niesamowicie balsamicznym aromatem żywicy i paczuli, która w tej kompozycji jest lekko mydlana i bardzo przyjemna. W tle można wyczuć charakterystyczny aromat śliwki i czerwonej pomarańczy. Kompozycja jest słodkawa, lekko owocowa ale przede wszystkim niesamowicie aromatyczna. W drugim etapie projekcji zapach traci trochę na mocy i zaczynają być wyczuwalne plumeria, pigwa i daktyle. W dalszym ciągu wyczuwalna jest paczula, która gra tutaj główną rolę bazy dla słodkich nut owocowych.

Parametry kompozycji są na wysokim poziomie. Całość utrzymuje się na ciele do 10 godzin, a projekcja zapachu jest przez większość czasu bliskoskórna. Gajah Mada to zapach intrygujący, wieczorowy i niesamowicie elegancki. To zdecydowanie uniseks, który pokochają fani nieco słodszych kompozycji oraz miłośnicy paczuli w lekkim, mydlanym wydaniu. Jeśli chcecie przetestować zapach osobiście, polecam sprawdzić także inne zapachy marki Lubin w perfumeriach Mon Credo.

(Wszystkich wyświetleń 195, z czego 1 w dniu dzisiejszym)