Lubin to luksusowa marka perfum, która powstała we Francji. Jej historia sięga 1778 roku, kiedy to kilkunastoletni Pierre-François Lubin został wprowadzony przez mistrza perfum Jean- Louis Fargeon w świat luksusowych zapachów. Od tamtej pory młody artysta budował swoją markę, która już kilka lat później dostarczała wyjątkowe kompozycje zapachowe dla królów i królowych Anglii i Francji.

Przez te wszystkie lata marka Lubin rozwijała się z nowymi właścicielami i działa do dziś, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek w świecie perfum.

Sarmate to niesamowicie drzewna kompozycja w której skład wchodzą takie składniki jak: oud, skóra, mirra, gałka muszkatołowa, styraks i szafran. Otwarcie zapachu to ostra i silna woń agaru i skóry, które tworzą wybuchową mieszankę. W tle żarzy się mirra, której zadaniem jest utrzymanie ciepła. Po kilkunastu minutach zaczynają być odczuwalne nuty gałki muszkatołowej, której charakterystyczny zapach wprowadza nieco leśnych aromatów. Główną rolę gra tutaj skóra i to ona jest królową. W kolejnym etapie robi się gorąco, a to dzięki połączeniu jakim jest mieszanka mirry i styraksu oraz dzięgielu.

Parametry zapachu są na bardzo dobrym poziomie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin, a jej projekcja jest bliskoskórna. Sarmate to ciepły i uniwersalny zapach na jesień i zimę dla fanów oudu i skóry. Zapachy marki Lubin znajdziecie w perfumeriach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 88, z czego 1 w dniu dzisiejszym)