Lubin to luksusowa marka perfum, która powstała we Francji. Jej historia sięga 1778 roku, kiedy to kilkunastoletni Pierre-François Lubin został wprowadzony przez mistrza perfum Jean-Louis Fargeon’ea w świat luksusowych zapachów. Od tamtej pory młody artysta budował swoją markę, która już kilka lat później dostarczała wyjątkowe kompozycje zapachowe dla królów i królowych Anglii i Francji. Przez te wszystkie lata marka Lubin rozwijała się z nowymi właścicielami i działa do dziś, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych luksusowych marek w świecie perfum.

Sinbad to niesamowicie aromatyczny zapach róży i cynamonu. Otwarcie zapachu jest przepełnione świetnymi akordami róży, ambry, nutki kadzidła oraz oczywiście cynamonu i różowego pieprzu. Zapach rozgrzewa do czerwoności i jeśli potrzebowałbym odrobiny słońca zimą, to z pewnością towarzyszyłby mi ten zapach. W kolejnym etapie dostajemy lekko pudrowej wanilii, drzewo sandałowe, benzoes i lekko cierpką bergamotkę. To połączenie ożywia zapach i moim zdaniem nadaje mu drugiego życia. Jestem wielkim fanem cynamonu w perfumach, dlatego od początku wiedziałem, że został on dla mnie stworzony. Co najważniejsze nie jest to zapach spożywczy, nie przypomina niczego do jedzenia, co dla wielu będzie ważną informacją.

Parametry zapachu są na najwyższym poziomie i w przypadku marki Lubin to nic nowego. Jest to jedna z najlepszych marek, która za cel stawia sobie połączenie wysokiej jakości składników i przepiękny design flakonu, który możecie podziwiać na moich zdjęciach.

Perfumy marki Lubin kupicie w sklepach marki Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 39, z czego 1 w dniu dzisiejszym)