M.int to włoska marka perfum, która powstała w 2016 roku. Obecnie ma ona na swoim koncie aż 22 kompozycje, z czego najnowsza pochodzi z 2019 roku. Kolekcje zapachów M.int są podzielone na kolorowe serie, w których skład wchodzi po kilka zapachów.

Filozofia marki polega na tworzeniu charyzmatycznych zapachów. Nasze perfumy przemawiają do użytkownika i osób go otaczających pozostawiając przyjemne wspomnienia, do których chciałbyś wrócić. M.int tworzy ekskluzywne zapachy, które stymulują wyobraźnię i wywołują emocje za każdym razem, gdy atomizer jest wciśnięty. – Informacja prasowa marki M.int

Fashion Intervention to kompozycja, w której skład wchodzą takie składniki jak: rum, jeżyna, cytrusy, białe kwiaty, nuty drzewne, ambra oraz karmelizowany cukier. Otwarcie zapachu należy do rumu i cytrusów, które tworzą wyjątkowe połączenie. Zapach jest ciepły, intrygujący i skłania do ciągłej analizy. W kolejnym etapie kompozycja staje się bardziej drzewna, z lekkim akcentem w postaci białych kwiatów, które co prawda nie dodają wiele słodyczy, ale zdecydowanie sprawiają, ze zapach staje się weselszy i świeży.

Drugi zapach jaki miałem przyjemność testować to Flight Mode. To wspaniała kompozycja z lawendą, rumem oraz limonką. Wyobraźcie sobie przechadzkę po tajemniczym tropikalnym lesie. Jest noc, a z daleka dochodzą zapachy drinków i dźwięki muzyki. Kompozycja wprawia w rewelacyjny nastrój i choć nie ma nic wspólnego z mrokiem, to takie były moje pierwsze wyobrażenia.

Parametry zapachów, jak przystało na markę M.int, są na najwyższym poziomie. Kompozycje utrzymują się na ciele do 10 godzin, a ich projekcja zadowoli zwolenników intensywnych i ogoniastych zapachów.

(Wszystkich wyświetleń 71, z czego 1 w dniu dzisiejszym)