Micallef to wyjątkowa marka wśród perfum niszowych. To wspólne dzieło managera finansowego Geoffreya Nejmana i artystki plastyczki Martine Micallef. Marka powstała w 1997 roku w Grasse czyli światowej stolicy zapachów. Za zewnętrzną, ”widzialną” część produktu odpowiada Martine Micallef, podczas gdy Nejman wraz z perfumiarzem Jean-Claudem Astierem zajmują się pachnącym wnętrzem flakonów. Zapachy, które tworzą są inspirowane wschodem. Głównym celem marki są perfumy, które tworzą bogactwo najwyższej jakości składników, które są kreowane według najlepszych, tradycyjnych receptur.

Najnowsza kolekcja zapachów francuskiej niszowej marki M.Micallef, Secrets of Love, to stworzone przez Geoffreya Nejmana i Jean-Claude’a Astiera sensualne zapachy. Kolekcja Secrets of love eksploruje temat miłości. Zapisane w postaci zapachów emocje zamknięto w pięciu oryginalnych flakonach projektu Martine Micallef.


”Secrets of Love” Sensual

Intensywne i sensualne uczucie według marki M.Micallef to kwiatowo-orientalna kompozycja, zawierająca akordy cytrusów, kadzidła i skóry. Zapach otwierają cytrusowe nuty, otulone gałką muszkatołową. Następnie zapach robi się już cieplejszy za sprawą bogactwa drzewa sandałowego i wanilii. Zapach jest bardzo trwały i utrzymuje się na ciele do 12 godzin. Jego projekcja jest również imponująca. Sensual jest elegancki, wieczorowy i ponadczasowy. Zdecydowanie jest to zapach unisex.

Metalowe ornamenty zdobiące 75 ml flakon przywodzą na myśl piękne klatki, w których zamknięte są zapachy kryjące w sobie tajemnice miłości. ”Secrets of Love” oferuje klucze do tych klatek, wyzwolenie i odkrycie tajemnic miłości.


Kolejna kolekcja marki M.Micallef udowadnia, że perfumy luksusowe to nie tylko odpowiednio dobrane kompozycje, ale także historia, którą opowiadają zapachy przy każdej aplikacji. Kolekcja ”Secrets of Love” porusza tematy miłości, pasji i dobrego smaku.

(Wszystkich wyświetleń 488, z czego 1 w dniu dzisiejszym)