Majouri to francuska marka niszowych perfum, która powstała w 2019 roku. Założycielem marki jest Hadi Masmoum. Obecnie projekt ma na swoim koncie 18 kompozycji zapachowych, które składają się na 3 osobne kolekcje: Classic Collection, Private Collection oraz Jour Collection.

Jour 9 to prosty w składzie zapach, który jednocześnie z prostotą nie ma nic wspólnego. Otwarcie zapachu należy do różowego pieprzu, szafranu i królowej tej kompozycji: śliwki. Bazą zapachu jest labdanum i magnolia, które dodają całości lekko orientalnego oblicza. Całość rozwija się warstwowo. Początek zapachu to słodkawe uderzenie śliwki i przypraw. Później robi się nieco cieplej i dostajemy sporą dawkę szafranu z labdanum. Na samym końcu odczuwalna jest słodka magnolia, która pozostawia na naszej skórze przytulną kwiatową aurę.

Parametry zapachu są bardzo dobre. Zapach utrzymuje się na ciele do 10 godzin, a jego projekcja jest na wysokim poziomie. Kompozycja mieści się w designerskim flakonie. Niebieskie i zielone szkło łączy ciekawe zdobienie, inspirowane popularnym wzorem z okolic damaszku. Całość zwieńcza dodający elegancji, złoty korek.

(Wszystkich wyświetleń 114, z czego 1 w dniu dzisiejszym)