Fischer Sund to najnowsza marka niszowych perfum, która powstała w Islandii. Projekt jest pomysłem młodych ludzi, których oprócz pasji do zapachów łączą również więzy krwi. To rodzinny biznes, który skupia w sobie najwyższej jakości składniki, owiane tajemniczą i niesamowicie ciekawą aurą prosto z Islandii.

Nasz pierwszy i najlepiej sprzedający się zapach to niesamowity i uzależniający zapach dymny z nutami nasion anyżu, czarnego pieprzu, nasion tytoniu oraz islandzkiego świerku Sitka. Informacja prasowa marki Fischer Sund.

W bogatym wachlarzu produktów, marka Fischer Sund oferuje perfumy, świece, perfumy w sztyfcie, notesy, torby, poduszki, kubki i koce – wszystko oczywiście opatrzone pięknymi grafikami w charakterystycznych wzorach i kolorach.

No 23 to kompozycja, która urzekła mnie najbardziej. To zapach w którego skład wchodzą takie nuty zapachowe jak: nasiona anyżu, czarny pieprz, liście tytoniu i sosna. Otwarcie zapachu to świeża lecz mroczna mieszanka czarnego pieprzu i dymu. Zapach przywodzi na myśl odległe islandzkie lasy spowite poranną mgłą. Kompozycja jest chłodna i świeża, a poszczególne składniki są tak perfekcyjnie połączone, że momentami ciężko jest określić pojedyncze nuty zapachowe.

No 8 to zapach, który zamówiłem w formie sztyftu. Jest on umieszczony w specjalnym pojemniku z blaszki, a to wszystko oczywiście w mrocznym islandzkim stylu marki Fischer Sund. Ten zapach jest nieco świeższy od poprzednika, dostajemy tu więcej cytrusów, troszkę kwaśnego rabarbaru i słodki miód. To perfekcyjna, lekka kompozycja, która idealnie nada się na chłodne dni.

Kadzidła marki Fischer Sund to z kolei najwyższej jakości świeży zapach, który uwodzi i intryguje. Nie spotkałem się jeszcze z tak charakterystycznym i niecodziennym zapachem, choć fanem kadzidełek jestem już od dawna. Całość mieści się w przepięknej puszce, podobnej do tej w której są umieszczone perfumy w sztyfcie.

Podsumowując, marka Fischer Sund to wspaniały projekt, który urzekł mnie od pierwszej chwili. Rodzinne tradycje, skarby Islandii oraz niesamowity design to podróż w którą może się udać każdy. Wystarczy jeden z produktów marki Fischer i trochę wyobraźni.

https://www.fischersund.com/

(Wszystkich wyświetleń 133, z czego 1 w dniu dzisiejszym)