Masaki Matsushma to japońska marka, tworząca perfumy od 2001 roku. Perfumy powstały przy współpracy z takimi twórcami jak: Jean Jacques i Jerome Di Marino. Obecnie marka ma na swoim koncie 41 kompozycji, z czego najnowsza pochodzi z 2020 roku.

Mat; homme to najnowsza męska, propozycja marki Masaki Matsushima. Zapach miał swoją premierę w 2020 roku i jest częścią słynnej kolekcji Mat;.

Świeży, cytrusowy zapach otwierają nuty cytryny, limonki, lawendy i charakterystycznego labdanum. Kompozycja ma bardzo silne i wyraziste otwarcie, które pozostaje z nami przez dłuższy czas. W tle wyczuwalne są nuty drzewne, podsycone syczuańskim pieprzem i cynamonem. Z jednej strony jest bardzo aromatycznie, a z drugiej wyjątkowo świeżo i przestrzennie.

Parametry zapachu są rewelacyjne. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 8 godzin, a jej projekcja jest bardzo wysoka. Zapach jest idealny na wiosnę i lato. Mat;homme to zapach, który został stworzony aby go pokochać i szczerze, to nie wyobrażam sobie ani jednej osoby, której ta kompozycja nie przypadłaby do gustu.

Zapach mieści się w charakterystycznym dla marki Masaki flakonie, odwzorowującym profil twarzy, a całość zwieńcza czarny korek. Matowe szkło nawiązuje stylem do poprzednich dzieł z serii Mat;, a na kolor przewodni wyznaczono ciemną zieleń.

(Wszystkich wyświetleń 109, z czego 1 w dniu dzisiejszym)