Matiere Premiere to nowa marka w świecie niszowych perfum. Projekt powstał w 2019 roku we Francji. Jak dotąd ukazało się 7 kompozycji zapachowych, które zadebiutowały równocześnie w dniu premiery marki.

Bois D’Ebene to lekka drzewna kompozycja, w której składzie odnajdziemy takie składniki jak: jagody jałowca, drzewo gwajkowe, paczula i cypriol. Zapach otwierają lekko pudrowe nuty drzewne i ziemista paczula. Całość jest stonowana i ciekawa. Po kilku chwilach dochodzą także aromaty leśne w postaci jagody jałowca, co jeszcze bardziej sprawia że zapach jest przestrzenny i aromatyczny. Jego parametry są na jak najlepszym poziomie. Kompozycja utrzymuje się na ciele do 10 godzin, a jej bogaty skład pozwala się cieszyć wspaniałym olfaktorycznym spektaklem, który odbywa się na naszej skórze.

Zapachy marki Matiere Premiere mieszczą się w eleganckich przeźroczystych flakonach, które zdobi jedynie biała etykieta z nazwą zapachu oraz czarny korek. Myślę, że taki projekt idealnie odpowiada idei marki, która przede wszystkim skupia się na wyrafinowanych zapachach i wysokiej jakości składnikach. Matiere Premiere to marka dla koneserów sztuki luksusowych perfum.

(Wszystkich wyświetleń 297, z czego 1 w dniu dzisiejszym)