Holly Hutchson to założycielka niszowej marki perfum Memoize London, która w 2016 roku podbiła serca wszystkich krytyków. Marka skupia się na naszych wspomnieniach związanych z zapachami, a nazwa wywodzi się od francuskiego słowa „wspomnienia”.

Pasja do zapachów narodziła się kiedy Holly Hutchinson miała 7 lat. To wtedy dostała na urodziny swój pierwszy zestaw miniaturowych perfum. To właśnie mama Holly, krok po kroku ”zarażała” ją pasją do eksplorowania ciekawych zapachów. Wieloletnie doświadczenie w pracy u innych marek, pozwoliło jej na rozwinięcie skrzydeł we własnej działalności. Głównym założeniem Holly było dzielenie się niesamowitą podróżą, jaką zapachy dawały jej przez całe dzieciństwo i wczesną karierę, tworząc markę opartą na przywoływaniu wspomnień i emocji z przeszłości.

Memoize London prezentuje kolekcję pięknie wykonanych zapachów, które uchwycą esencję niezliczonych spotkań, jakie wszyscy przeżywamy dzięki emocjom, uczuciom i wspomnieniom. Zmysł węchu jest jednym z najpotężniejszych zmysłów, jakie posiadamy, a najdrobniejsza nuta czegoś znajomego może wywołać najodleglejsze wspomnienia.

Memoize London wykorzystuje zarówno tradycyjne jak i nowoczesne składniki, aby tworzyć złożone, zmysłowe zapachy odzwierciedlające różnorodne zwroty akcji.

 

Invidia

Pierwsza kolekcja zapachów Memoize London ma na celu odzwierciedlenie wspomnień z dziecięcych lat zalożycielki marki, Holly Hutchinson. Invidia w języku włoskim oznacza zazdrość czyli pragnienie rzeczy, które nie zawsze możemy mieć. W dzieciństwie jest to pogoń za słodkimi, waniliowymi lodami, kleistymi karmelkami oraz fascynacja zakazanym dymem tytoniowym. I właśnie tak pachnie Invidia, słodkimi wspomnieniami okraszonymi nutką podążania za dorosłością.

Invidia to zmysłowy zapach białej tuberozy, orchidei i ylang ylang, z nutą dębu, tytoniu, wetiweru i skóry, spleciony z delikatnymi nutami wanilii, karmelu i piżma. To wybuchowa mieszanka nadająca się idealnie dla kobiet i mężczyzn. Zapach szczególnie przypadnie do gustu zwolennikom ostrych i tytoniowych kompozycji. Jest trwały i intensywny, dlatego jego projekcja jest bardzo imponująca.

Cała kolekcja Memoize London wydaje się być perfumowaną autobiografią wszystkiego, co przeżyła Holly Hutchinson – jej pachnące wspomnienia od dziecięcych lat, po momenty, które zważyły na losach jej kariery.

Perfumy marki Memoize London powstały z myślą o tym, aby kreować nasze przyszłe wspomnienia, bazując na tym, co już przeżyliśmy. To marka, która jest tu i teraz, inspirowana przeszłością, wspomnieniami i emocjami, ale pełna zdarzeń z teraźniejszości, z ciekawą wizją przyszłości.

(Wszystkich wyświetleń 118, z czego 1 w dniu dzisiejszym)