Sogno Reale to zapach marki Mendittorosa, która nareszcie pojawiła się na moim blogu. Oczywiście projekt był mi bardzo dobrze znany, a to za sprawą przepięknych flakonów talizmanów, które są znakiem rozpoznawczym marki. Teraz nadarzyła się okazja, aby osobiście przekonać się o jakości, jaką niosą za sobą dzieła zapachów spod szyldu Mendittorosa.

Sogno Reale to jeden z bestsellerów marki, dlatego nie zastanawiając długo wybrałem tę ambrowo- drzewną kompozycję na początek mojej przygodny z marką Mednittorosa. Otwarcie zapachu to rozgrzany do czerwoności bursztyn i styraks oraz charakterystyczne nuty zwierzęce hyraceum. Pomimo tak ciężkiego składu zapach jest przyjemny i ciekawy. Po kilku chwilach dostajemy zastrzyk świeżych cytrusów i nut morskich. Zapach staje się nieco bardziej aromatyczny i morski – do czego nawiązuje również przepiękny korek w kształcie muszli jeżowca.

Wiele dobrego słyszałem o tym zapachu i muszę przyznać, że nie zawiodłem się ani trochę. Wspaniałe parametry, artystyczny flakon i cudownie skomponowany ambrowy zapach zdecydowanie zostaną na mojej półce przez długi czas.

Zapachy marki Mendittorosa zakupicie w perfumeriach Mon Credo

(Wszystkich wyświetleń 76, z czego 1 w dniu dzisiejszym)